Ślusarz Narzędziowy
HR, Kadry, Administracja
Do stabilnej, rozwijającej się firmy produkcyjnej z branży automotive w Bydgoszczy poszukujemy odpowiedniego Kandydata na stanowisko Ślusarza Narzędziowego.

Zakres obowiązków

  • Diagnozowanie i serwis uszkodzonych dużych form wtryskowych
  • Remontowanie, naprawianie i konserwacja narzędzi
  • Wprowadzanie usprawnień
  • Obsługa urządzeń warsztatowych – frezarki, tokarki i szlifierki

Poszukiwane kompetencje

  • Wykształcenie średnie techniczne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie związane z formami wtryskowymi
  • Umiejętność serwisowania form wtryskowych
  • Dobra znajomość użytkowania narzędzi warsztatowych
  • Dokładność, terminowość
  • Samodzielność w realizowaniu zadań

Oferujemy

  • Zatrudnienie w stabilnej spółce produkcyjnej
  • Stałą umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą
  • Wynagrodzenie 4200 - 5600 zł brutto (ok. 3000 - 4000 zł netto)
  • Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego
  • Bogaty pakiet pozapłacowy

W CV prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:

,,Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i liście motywacyjnym przez Administratora Danych Osobowych, którym jest: Corson s.c. (dalej CorsonHR) z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Przemysłowej 4A lok. 315 (kod pocztowy: 85-758), e-mail: info@corson.pl w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko Ślusarz Narzędziowy. Wyrażam także zgodę na przekazanie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji."