Inżynier Jakości
Inżynieria i Produkcja
Solec Kujawski

Dla naszego długoletniego Klienta - rozwijającej się firmy produkcyjnej, poszukujemy Inżyniera Jakości.

Zapraszamy do zapoznania się z ogłoszeniem i do aplikowania!

Czasy dojazdu bezpośrednio do firmy:
Fordon (Bydgoszcz) - 30 min
Śródmieście (Bydgoszcz) - 35 min
Brzoza - 18 min
Białe Błota - 23 min
Toruń (centrum) - 34 min

Zakres obowiązków

  • Ścisła współpraca z Dyrektorem (który uprzednio pełnił funkcję Kierownika Jakości)
  • Pełne wsparcie Przełożonego oraz przekazanie wiedzy jakościowej
  • Opracowywanie i aktualizacja dokumentacji jakościowej (ISO 9001)
  • Nadzór nad przyrządami kontrolno-pomiarowymi (sprawdzanie, wzorcowanie, MSA)
  • Inicjowanie i koordynowanie działań związanych z wykrytymi niezgodnościami
    zarządzanie reklamacjami
  • Bieżący nadzór nad jakością realizowanych procesów produkcyjnych i produkowanych wyrobów
  • Nadzór nad dokumentacją systemu zarządzania jakością
  • Zapewnienie sprawnego wdrażania procedur ISO oraz nadzór nad poprawnością ich bieżącej realizacji w organizacji,
  • Planowanie i nadzorowanie przebiegu audytów wewnętrznych, nadzorowanie działań podejmowanych w sytuacji wystąpienia niezgodności
  • Prowadzenie szkoleń dla pracowników w odniesieniu do procedur ISO
  • Koordynacja audytów zewnętrznych

Poszukiwane kompetencje

  • Doświadczenie zawodowe w dziale jakości
  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office (Excel, Power Point, Word)
  • Znajomość wymagań ISO 9001
  • Znajomość narzędzi jakościowych: 8D, QRQC, 5 WHY, Ishikawa
  • Znajomość FMEA, PPAP, SPC, MSA, APQP
  • Umiejętności analityczne
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane:
    • Udział w audytach wewnętrznych Systemu Zarządzania Jakością
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • Znajomość VDA 6.3, VDA 6.5 oraz IATF 16949

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Atrakcyjne pakiety medyczne
  • Wsparcie Rekrutera CorsonHR na każdym etapie rekrutacji

Nasze ogłoszenia cieszą się dużą popularnością, w związku z czym nie jesteśmy w stanie zadzwonić do każdego aplikującego Kandydata. Uprzejmie więc informujemy, że w pierwszej kolejności kontaktujemy się z osobami, których profil zawodowy jest najbliższy oczekiwaniom naszego Klienta. Dziękujemy za wyrozumiałość, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu: 503 395 795, rekrutacja@corsonhr.pl

#Jakość #SolecKujawski #Bydgoszcz #PełnomocnikSZJ #SZJ #Specjalista #CorsonHR #Corson #Rekrutacja #Oferypracy #Headhunter