Zespół Mechaników - 2-4 os. (dz. utrzymania ruchu)
Inżynieria i Produkcja
Bydgoszcz

Dla naszego Klienta, renomowanej firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko Mechanika.

Firma chętnie zatrudni kilku takich pracowników.

Jeśli, więc masz kolegów Mechaników, którzy mogliby dojeżdżać z Tobą do pracy w Bydgoszczy, to zachęcamy do kontaktu z nami.

Wówczas koszty dojazdu rozłożyłyby się na 2-4 osoby.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i złożenia aplikacji!

Tel: 503 395 795

Czasy dojazdy bezpośrednio do firmy:
Śródmieście (Bydgoszcz) - 11 min
Fordon (Bydgoszcz) - 35 min
Osielsko - 26 min
Białe Błota - 17 min
Tryszczyn - 15 min
Nakło nad Notecią - 32 min

Zakres obowiązków

  • Udział w regularnych przeglądach technicznych
  • Identyfikacja i usuwanie awarii mechanicznych
  • Przeprowadzanie działań konserwacyjnych maszyn i urządzeń
  • Proponowanie i realizacja zmian w maszynach w celu ich usprawnienia
  • Sporządzanie raportów z przeprowadzonych napraw, przeglądów

Poszukiwane kompetencje

  • Wykształcenie średnie lub zawodowe (mile widziane kierunki związane z mechaniką)
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Umiejętność identyfikowania awarii i naprawy maszyn przemysłowych
  • Zainteresowanie mechaniką i chęć rozwoju w tym obszarze
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (umowa podpisywana bezpośrednio z pracodawcą)
  • Pakiet benefitów m.in prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do wypoczynku
  • Pracę w systemie zmianowym - 4 -brygadowym (4 brygady, 3 zmiany po 8h, z dodatkowym wynagrodzeniem i dodatkowym urlopem)
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Wsparcie Rekrutera CorsonHR na każdym etapie rekrutacji

Nasze ogłoszenia cieszą się dużą popularnością, w związku z czym nie jesteśmy w stanie zadzwonić do każdego aplikującego Kandydata. Uprzejmie więc informujemy, że w pierwszej kolejności kontaktujemy się z osobami, których profil zawodowy jest najbliższy oczekiwaniom naszego Klienta. Dziękujemy za wyrozumiałość, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu: 503 395 795, rekrutacja@corsonhr.pl.

Mechanik Mechanika Utrzymanie Ruchu Praca Rekrutacja Corson CorsonHR Agencja pracy Bydgoszcz Headhunter Oferty pracy Technik mechanik