Kierownik Magazynu (Zbożowego)
Logistyka, Zakupy, Magazyn
Pobłocie Wielkie, k.Koszalina

Dla naszego Klienta -  poszukujemy Kierownika Magazynu (Zbożowego).

Oferujemy możliwość wynajęcia mieszkania oraz samochód służbowy.

Jeśli jesteś otwarty na zmiany zawodowe - APLIKUJ!

Czasy dojazdu bezpośrednio do firmy:
Koszalin - 35 min
Kołobrzeg - 25 min
Trzebiatów - 37 min
Białogard - 20 min
Świdwin - 36 min

Zakres obowiązków

  • Zarządzanie pracą elewatora zbożowego ca. 16 000 Ton
  • Przestrzeganie prawidłowej segregacji surowca oraz prawidłowych zasad jego przechowywania i konserwacji: suszenie, czyszczenie, wietrzenie.
  • Nadzór nad pracą pracowników magazynu/elewatora, prowadzenie szkoleń i instruktaży dla pracowników
    oraz nadzór nad przestrzeganiem regulaminów, a także wymagań BHP na terenie magazynu/elewatora.
  • Zarządzanie zespołem 7-8 osób.
  • Nadzór nad dokumentacją magazynu/elewatora.
  • Dbałość o efektywność procesów technologicznych oraz operacji magazynowych na obiekcie
  • Zarządzanie dokumentacją przyjęć i wydań z elewatora
  • Raportowanie działalności obiektu
  • Utrzymanie techniczne obiektu – budynki np. przeglądy roczne, zgłoszenia serwisowe\

  • Wykształcenia min. średniego, preferowane wyższe (mile widziane o profilu rolniczym)
  • Doświadczenie w pracy na elewatorach zbożowych lub magazynach przechowujących płody rolne
  • Umiejętność pracy w zespole i zarządzania zespołem, wysoko rozwinięte zdolności komunikacji,
    organizacji oraz współpracy.
  • Techniczna znajomość urządzeń wykorzystywanych w elewatorze (linie przenośnikowe, suszarki, wagi)
  • Prawo jazdy kat. b

Oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej renomie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość wynajęcia mieszkania
  • Samochód służbowy
  • Przyjazną atmosferę w młodym zespole
  • Pakiet profesjonalnych szkoleń
  • Umowa o pracę na pełen etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kurs j. angielskiego
  • Wsparcie Rekrutera CorsonHR na każdym etapie rekrutacji

Nasze ogłoszenia cieszą się dużą popularnością, w związku z czym nie jesteśmy w stanie zadzwonić do każdego aplikującego Kandydata. Uprzejmie więc informujemy, że w pierwszej kolejności kontaktujemy się z osobami, których profil zawodowy jest najbliższy oczekiwaniom naszego Klienta. Dziękujemy za wyrozumiałość, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu: 503 395 795, rekrutacja@corsonhr.pl

Corson CorsonHR Rekrutacja Oferty Pracy Koszalin Elewator Kierownik Elewatora Rolnictwo Praca w Rolnictwie