Project Manager (wdrożenie ERP)
IT

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy z branży handlowej o ustabilizowanej pozycji na rynku poszukujemy Project Managera, który wdroży projekt ERP.

Zapraszamy do zapoznania się z treścią ogłoszenia oraz do aplikowania!

Praca w systemie hybrydowym lub zdalnym.

Zakres obowiązków

  • Zarządzanie przebiegiem prac i zakresem projektu wdrożeniowego systemu ERP
  • Monitorowanie realizacji poszczególnych etapów wdrożenia systemu ERP (Comarch)
  • Ustalanie harmonogramów prac i ich monitoring, ewentualna modyfikacja
  • Identyfikacja i zarządzanie ryzykiem związanym z prowadzonymi pracami wdrożeniowymi
  • Planowanie oraz zarządzanie zasobami potrzebnymi do realizacji projektu
  • Koordynacja pracy zespołu projektowego z wykorzystaniem dedykowanego do tego narzędzia
  • Bieżąca komunikacja z dostawcą oprogramowania
  • Ścisła współpraca z działem IT w firmie

  • Praktyczne doświadczenie w zarządzaniu projektami wdrożeniowymi systemu ERP (mile widziany Comarch, może być innym podobny system)
  • Znajomość metodologii zarządzania projektami, mile widziane potwierdzona certyfikatem (PRINCE2/AGILE)
  • Znajomość obsługi MS Project do zarządzania projektem
  • Doświadczenie w prowadzeniu dokumentów projektowych
  • Znajomość języka angielskiego (poziom komunikatywny)
  • Umiejętność szybkiego reagowania na napotkane problemy oraz wprowadzana zmiany w projekcie
  • Doskonałe zdolności komunikacyjne oraz organizacji pracy

Oferujemy

  • Umowę współpracy / B2B - założony czas wdrożenia do ok. 2 lat
  • Partnerskie relacje i przyjazną atmosferę
  • Praca w systemie hybrydowym lub zdalnym
  •  Rozwój zawodowy w ramach struktury firmy
  • Pracę w zespole nastawionym na osiąganie celów
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer)
  • Opiekę medyczną, kartę multisport, możliwość nauki języka angielskiego
  • Wsparcie Rekrutera CorsonHR na każdym etapie rekrutacji

Nasze ogłoszenia cieszą się dużą popularnością, w związku z czym nie jesteśmy w stanie zadzwonić do każdego aplikującego Kandydata. Uprzejmie więc informujemy, że w pierwszej kolejności kontaktujemy się z osobami, których profil zawodowy jest najbliższy oczekiwaniom naszego Klienta. Dziękujemy za wyrozumiałość, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu: 503 395 795, rekrutacja@corsonhr.pl

Corson CorsonHR Rekrutacja Oferty Pracy Praca w Bydgoszczy Praca w IT Comarch ERP