Księgowa / Księgowy
Finanse i Księgowość

Dla naszego Klienta - firmy produkcyjnej poszukujemy Księgowej / Księgowego.

Czasy dojazdu bezpośrednio do firmy:

ze Świecia - 50 min
z Torunia - 55 min

z Grudziądza - 1 godz, 5 min
z Fordonu (Bydgoszcz) - 12 min

z Nakła - 43 min
z Szubina - 30 min

Zapraszamy do zapoznania się z opisem stanowiska i APLIKOWANIA!

Zakres obowiązków

  • Rejestrowanie operacji finansowych z bankowych wypisów
  • Zarządzanie finansowymi transakcjami
  • Ewidencja zakupów surowców i kontrola kont magazynowych
  • Dokonywanie płatności
  • Tworzenie raportów z obszaru odpowiedzialności
  • Rozliczanie delegacji pracowników i uzgadnianie kont pracowniczych
  • Kontakt z kontrahentami i dostawcami w celu uzgodnienia rozrachunków

Poszukiwane kompetencje

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wyższe wykształcenie (z obszaru księgowości, finansów, ekonomii)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Wiedza na temat przepisów o rachunkowości, podatkach
  • Umiejętność z korzystania z systemów finansowo-księgowych
  • Znajomość pakietu MS Office, w tym bardzo dobra znajomość programu Excel

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (7-9)
  • Wiele benefitów takich jak: pakiet medyczny, karta Multisport
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Wsparcie Rekrutera CorsonHR na każdym etapie rekrutacji

Nasze ogłoszenia cieszą się dużą popularnością, w związku z czym nie jesteśmy w stanie zadzwonić do każdego aplikującego Kandydata. Uprzejmie więc informujemy, że w pierwszej kolejności kontaktujemy się z osobami, których profil zawodowy jest najbliższy oczekiwaniom naszego Klienta. Dziękujemy za wyrozumiałość, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu: 503 395 795, rekrutacja@corsonhr.pl.

Księgowa Księgowy Corson CorsonHR praca ofertypracy agencja księgowość Bydgoszcz Toruń rekrutacja