Dyrektor Produkcji
Inżynieria i Produkcja

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej, będącej Liderem w swojej branży, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Dyrektora Produkcji.

Kluczowe zadania obejmują zarządzanie i kierowanie wydziałem produkcji i maintanance oraz przeprowadzenie firmy przez okres zmian i transformacji Lean.

Jeśli szukasz ciekawej pracy z możliwością dalszego rozwoju zawodowego w strukturze w międzynarodowym środowisku z zachowaniem najwyższych standardów, możliwości rozwoju i stabilnego zatrudnienia…

Zakres obowiązków

  • Zapewnienie efektywnego przywództwa podległemu zespołowi, aby zamówienia były zgodne z oczekiwaniami klienta
  • Realizacja rocznych celów biznesowych poprzez ciągłe optymalizowanie kosztów produkcji i doskonalenie procesów
  • Angażowanie zespołu w działania Kaizen w celu ciągłego doskonalenia
  • Realizacja kluczowych wskaźników wydajności (m.in. wydajność dostaw, jakość, bezpieczeństwo, produktywność)
  • Zapewnienie odpowiedniej zdolności produkcyjnej do zaspokojenia potrzeb klientów i prognoz
  • Wdrażanie najlepszych praktyk w celu zagwarantowania ciągłości produkcji
  • Zarządzanie talentami, potrzebami rekrutacyjnymi (wydział produkcji ok. 300 os. w tym Brygadziście i Liderzy)
  • Rozpoznawanie braków w kompetencjach
  • Promowanie kultury bezpieczeństwa

  • Bogate, wieloletnie doświadczenie w firmach produkcyjnych na tym samym lub podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w firmach produkcyjnych, o strukturze międzynarodowej (mile widziane branże elektroniczne, automotive, przetwórstwo tworzyw sztucznych)
  • Doskonała zdolność do kierowania zespołem oraz stosowania stylu zarządzania opartego na współpracy poparta doświadczeniem zawodowym
  • Bardzo dobra znajomość elektroniki oraz procesu montażu
  • Wiedza praktyczna na temat Lean i Six Sigma (mile widziany certyfikat Green Belt) z potwierdzonymi sukcesami w realizacji projektów
  • Zdolność do strategicznego myślenia, skoncentrowana na celach biznesowych
  • Biegłość poruszania się w aspekcie finansowym dot. kosztów produkcji itp.
  • Biegła znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturze firmey w międzynarodowym środowisku
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Przejrzysty system oceny i premii rocznej
  • Możliwość skorzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Atrakcyjne warunki ubezpieczeń na życie
  • Wsparcie Rekrutera CorsonHR na każdym etapie rekrutacji

Nasze ogłoszenia cieszą się dużą popularnością, w związku z czym nie jesteśmy w stanie zadzwonić do każdego aplikującego Kandydata. Uprzejmie więc informujemy, że w pierwszej kolejności kontaktujemy się z osobami, których profil zawodowy jest najbliższy oczekiwaniom naszego Klienta. Dziękujemy za wyrozumiałość, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu: 503 395 795.