Eksport Manager
Handel i Eksport
Kujawsko-pomorskie

Dla naszego Klienta - Firmy o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i zagranicznym poszukujemy Eksport Managera!

Praca na samodzielnym stanowisku w grupie Managerów. Raportowanie do Dyrektora Handlowego.

Jeśli chcesz pracować w dynamicznej atmosferze i mieć realne uczestnictwo w kreowaniu i rozwoju firmy - APLIKUJ!

Zakres obowiązków

  • Budowanie oraz rozwijanie współpracy z klientami na międzynarodowych rynkach
  • Negocjowanie warunków umów handlowych i kontraktów z klientami zagranicznymi
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z partnerami biznesowymi
  • Analiza rynków zagranicznych w celu identyfikacji nowych możliwości handlowych
  • Realizacja celów sprzedażowych oraz podejmowanie działań wpływających na wzrost sprzedaży
  • Tworzenie raportów sprawozdawczych dotyczących rynków
  • Budowanie wizerunku firmy podczas reprezentacji firmy na spotkaniach z klientami, targach branżowych

Poszukiwane kompetencje

  • Doświadczenie na stanowisku związanym z eksportem
  • Umiejętność współpracy z międzynarodowymi partnerami handlowymi i dystrybutorami
  • Umiejętność negocjacji i budowania trwałych relacji biznesowych
  • Wykształcenie wyższe
  • Biegłość w posługiwaniu się językiem angielskim
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do podróży służbowych (ok. 3 wyjazdy w roku na targi branżowe + spotkania z  klientami)
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i organizacyjne.
  • Umiejętność wykazywania inicjatywy
  • Doświadczenie w pracy z systemem SAP będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze wzbogacone o system premiowy
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę w profesjonalnym i przyjaznym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz udział w szkoleniach
  • Wdrożenie na stanowisko
  • Wiele benefitów pozapłacowych
  • Wsparcie Rekrutera CorsonHR w każdym etapie rekrutacji

Nasze ogłoszenia cieszą się dużą popularnością, w związku z czym nie jesteśmy w stanie zadzwonić do każdego aplikującego Kandydata. Uprzejmie więc informujemy, że w pierwszej kolejności kontaktujemy się z osobami, których profil zawodowy jest najbliższy oczekiwaniom naszego Klienta. Dziękujemy za wyrozumiałość, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu: 503 395 795, rekrutacja@corsonhr.pl.

Eksport Manager Export CorsonHR Corson Rekrutacja Oferty pracy Headhunter Agencja Pracy