Technolog chemiczny
Inżynieria i Produkcja
kujawsko-pomorskie
Dla naszego klienta, wiodącego producenta z branży kosmetycznej w Europie, poszukujemy Technologa Chemicznego.

Jeśli posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku- APLIKUJ !

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie prac badawczo-rozwojowych w zakresie opracowywania konceptu, receptury, programu badań, analizy kosztów oraz procesu technologicznego dla nowo wdrażanych produktów,
  • Wykonywanie prób nowych produktów kosmetycznych w oparciu o wytyczne dotyczące projektu wraz z założoną ofertą cenową produktu,
  • Wyszukiwanie surowców kosmetycznych oraz analiza ofert wraz z dokumentacją od dostawców surowców,
  • Stałe poszukiwanie nowych rozwiązań w zakresie nowości i innowacyjności, zgodnie z trendami,
  • Odpowiadanie za tworzenie specyfikacji nowych produktów oraz nadzór nad wprowadzanymi modyfikacjami,
  • Wsparcie merytoryczne działów Wdrożeń, Sprzedaży,
  • Monitorowanie wymagań prawnych w branży kosmetycznej,
  • Ścisła współpraca z Działem Jakości, Wdrożeń, Produkcji i Marketingu.

  • Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: technologia chemiczna, kosmetologia, biotechnologia,
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku –w branży kosmetycznej lub z obszaru chemii gospodarczej,
  • Doświadczenie i umiejętność tworzenia formulacji kosmetyków i wdrażania ich do produkcji,
  • Dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole,
  • Wnikliwość i zamiłowanie do prac badawczo – rozwojowych,
  • Kreatywność i zaangażowanie,
  • Język angielski w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w nowoczesnej firmie z branży kosmetycznej,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie wraz z szerokim pakietem benefitów (m.in. karty przedpłacone, paczki świąteczne, spotkania integracyjne, wczasy pod gruszą, ubezpieczenie dla dzieci, pakiet Legimi i inne),
  • Szansę rozwoju i wykorzystania dotychczasowych doświadczeń w interesującym i kreatywnym środowisku pracy,
  • Możliwość poszerzania swoich kompetencji poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach branżowych i stanowiskowych finansowanych przez Pracodawcę oraz dostęp do bezpłatnej nauki j. angielskiego,
  • Otwartość na nowe pomysły i technologie, usprawnianie procesów oraz przestrzeń do rozwoju,
  • Wsparcie Rekrutera CorsonHR na każdym etapie rekrutacji.

Nasze ogłoszenia cieszą się dużą popularnością, w związku z czym nie jesteśmy w stanie zadzwonić do każdego aplikującego Kandydata. Uprzejmie więc informujemy, że w pierwszej kolejności kontaktujemy się z osobami, których profil zawodowy jest najbliższy oczekiwaniom naszego Klienta. Dziękujemy za wyrozumiałość, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu: 503 395 795, rekrutacja@corsonhr.pl.