Technik/Monter urządzeń elektronicznych
Inżynieria i Produkcja
Bydgoszcz
Dla naszego Klienta z branży elektronicznej w Bydgoszczy, z polskim kapitałem, poszukujemy osoby na stanowisko Technik/Monter urządzeń elektronicznych – operator maszyn SMT

Zachęcamy do zapoznania się z opisem stanowiska!

Zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn i urządzeń na linii montażu SMT,
  • Montaż podzespołów elektronicznych w technologii SMT i THT,
  • Konserwacje i naprawy związane z funkcjonowaniem linii montażu SMT,
  • Kontrola linii montażowej,
  • Międzyoperacyjna kontrola jakości wyprodukowanych urządzeń,
  • Dokumentowanie procesu produkcji.

Poszukiwane kompetencje

  • Wykształcenie średnie techniczne (preferowane kierunkowe: mechatronika, elektronika),
  • Znajomość technologii montażu SMT,
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera klasy PC,
  • Umiejętność identyfikacji komponentów elektronicznych,
  • Umiejętność czytania schematów ideowych, montażowych, dokumentacji produkcyjnej oraz technicznej,
  • Umiejętność lutowania ręcznego oraz znajomość komponentów elektronicznych,
  • Wysokie zdolności manualne,
  • Komunikatywność, samodzielność a także  umiejętność pracy w zespole,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • Dyspozycyjność.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku operator automatów pick&place,
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku monter układów elektronicznych,
  • Doświadczenie w obsłudze i programowaniu maszyn SMT, AOI.

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Odpowiednie szkolenia,
  • Pakiet medyczny,
  • Dostęp do nowoczesnych technologii,
  • Ciekawe wyzwania zawodowe,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Umowę o pracę,
  • Wsparcie Rekrutera CorsonHR na każdym etapie rekrutacji.

Nasze ogłoszenia cieszą się dużą popularnością, w związku z czym nie jesteśmy w stanie zadzwonić do każdego aplikującego Kandydata. Uprzejmie więc informujemy, że w pierwszej kolejności kontaktujemy się z osobami, których profil zawodowy jest najbliższy oczekiwaniom naszego Klienta. Dziękujemy za wyrozumiałość, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu: 503 395 795, rekrutacja@corsonhr.pl.