Młodszy administrator sieci i systemów komputerowych
IT

Nasz Klient - jeden z liderów technologii dla branży transportowej w Bydgoszczy - poszukuje Młodszego administratora sieci i systemów komputerowych.

Jeśli jesteś otwarty/a na nowe wyzwania i chcesz pracować z najnowszymi technologiami - APLIKUJ.

Zakres obowiązków

  • Zarządzanie sprzętem sieciowym oraz serwerami w firmie
  • Wprowadzanie i utrzymanie rozwiązań u klientów w zakresie sieci i wirtualizacji,
  • Przygotowanie konfiguracji i administracja routerami,
  • Zapewnienie ciągłości działania i bezpieczeństwa systemów i usług,
  • Współpraca z zespołem programistycznym, testowym, projektowym,
  • Angażowanie się w konsultację i projekty dla klientów firmy

  • Znajomość zagadnień związanych z administracją sieciami i systemami komputerowymi (systemy operacyjne, protokoły sieciowe, ochrona informacji, rozwiązania sprzętowe i programowe),
  • Umiejętność administracji systemem Linux (poparta praktycznym doświadczeniem),
  • Umiejętność konfiguracji routerów w zakresie łączności LTE/5G, WiFi, tuneli VPN,
  • Chęć do stałego podnoszenia swych kwalifikacji w tych dziedzinach,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji anglojęzycznej,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność.

Mile widziane:

  •  Wiedza z zakresu: VMware regular, MikroTik,
  • Umiejętność programowania w językach skryptowych,
  • Znajomość: GIT, Ansible.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pakiet medyczny,
  • Możliwość rozwoju umiejętności, w tym szkolenia,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Elastyczne godziny pracy (praca hybrydowa),
  • Wsparcie Rekrutera CorsonHR na każdym etapie rekrutacji.

Nasze ogłoszenia cieszą się dużą popularnością, w związku z czym nie jesteśmy w stanie zadzwonić do każdego aplikującego Kandydata. Uprzejmie więc informujemy, że w pierwszej kolejności kontaktujemy się z osobami, których profil zawodowy jest najbliższy oczekiwaniom naszego Klienta. Dziękujemy za wyrozumiałość, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu: 503 395 795, rekrutacja@corsonhr.pl.