Księgowy/a
Finanse i Księgowość
Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej w Bydgoszczy - poszukujemy Kandydata na stanowisko Księgowy/a.

Zachęcamy do przejrzenia wymagań i aplikowania!

Zakres obowiązków

  • Księgowanie transakcji bankowych,
  • Procesowanie płatności,
  • Kontakt z bankami,
  • Udział w zamknięciach miesięcznych i rocznych,
  • Udział w rocznym audycie finansowym,
  • Dekretacja i księgowanie faktur materiałowych i kosztowych,
  • Rozliczenia delegacji.

  • Wykształcenie wyższe (preferowane finanse/ekonomia) lub w trakcie studiów,
  • 2-3 letnie doświadczenie w księgowości,
  • Znajomość j. angielskiego,
  • Wiedza z zakresu przepisów rachunkowych,
  • Znajomość pakietu MS Office w pracy.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy w SSC,
  • Znajomość systemów ERP.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie,
  • Rozwój zawodowy poprzez szkolenia, dofinansowania studiów, kursy,
  • Możliwość pracy częściowo w formie zdalnej,
  • Premie i benefity- premia roczna, Multisport, Pakiet medyczny, Ubezpieczenie, dofinansowanie do wypoczynku,
  • Wsparcie Rekrutera CorsonHR na każdym etapie rekrutacji.

Nasze ogłoszenia cieszą się dużą popularnością, w związku z czym nie jesteśmy w stanie zadzwonić do każdego aplikującego Kandydata. Uprzejmie więc informujemy, że w pierwszej kolejności kontaktujemy się z osobami, których profil zawodowy jest najbliższy oczekiwaniom naszego Klienta. Dziękujemy za wyrozumiałość, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu: 503 395 795, rekrutacja@corsonhr.pl.