Manager ds. Marketingu
Obsługa Klienta
Kujawsko-pomorskie

Dla naszego klienta z branży technicznej poszukujemy pracownika na stanowisko Managera ds. Marketingu.

Biuro w Oddziale w Bydgoszczy albo Toruniu (do wyboru).

Jeśli chcesz pracować w firmie z wieloletnią tradycją i ugruntowaną pozycją na rynku zapraszamy do rekrutacji!

Zakres obowiązków

  • Planowanie i realizacja strategii marketingowej firmy,
  • Zarządzanie budżetem marketingowym,
  • Monitorowanie wyników działań marketingowych oraz potrzeb klientów,
  • Śledzenie bieżących trendów,
  • Udział w wydarzeniach i akcjach marketingowych,
  • Reprezentowanie firmy na wydarzeniach branżowych, eventach,
  • Dbałość o kompletność i aktualność informacji produktowych,
  • Tworzenie materiałów marketingowych,
  • Administrowanie i rozwój social media i strony internetowej (publikacja treści oraz ich promocja)
  • Analiza efektywności realizowanych kampanii i projektów marketingowych,
  • Współpraca z innymi działaniami firmy.

Poszukiwane kompetencje

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe marketing lub pokrewne,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość współczesnych trendów i narzędzi marketingu,
  • Znajomość obsługi portali społecznościowych,
  • Komunikatywność, samodzielność, kreatywne myślenie,
  • Znajomość pakietu Office,
  • Znajomość j. angielskiego (mile widziana).

Oferujemy

  • Niezbędne narzędzia pracy (w tym auto służbowe),
  • Biuro w Oddziale w Bydgoszczy albo Toruniu (do wyboru).
  • Umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z naszym klientem,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Opieka Rekrutera CorsonHR w czasie całego procesu rekrutacji.

Nasze ogłoszenia cieszą się dużą popularnością, w związku z czym nie jesteśmy w stanie zadzwonić do każdego aplikującego Kandydata. Uprzejmie więc informujemy, że w pierwszej kolejności kontaktujemy się z osobami, których profil zawodowy jest najbliższy oczekiwaniom naszego Klienta. Dziękujemy za wyrozumiałość, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu: 503 395 795.