Project Manager
Inżynieria i Produkcja

Dla naszego klienta- firmy produkcyjnej z branży elektronicznej- poszukujemy osoby na stanowisko Project Manager.

Głównym zadaniem na proponowanym stanowisku jest prowadzenie projektów w modelu z kluczowymi partnerami i klientami firmy.

Zapraszamy do aplikacji!

Zakres obowiązków

  • Planowanie i koordynowanie zadań związanych z prowadzaniem projektów budowlano- energetycznych (inwestycje lądowe i morskie),
  • Dbałość o terminowość projektów,
  • Współudział w tworzeniu i prowadzeniu dokumentacji,
  • Koordynacja pracy pomiędzy poszczególnymi komórkami firmy i współpraca z innymi działami,
  • Udział w rozwoju działu zarządzania projektami typu EPCI,
  • Kontrola jakości,
  • Udział w wydarzeniach branżowych,
  • Udział w działaniach przetargowych,
  • Współpraca z inwestorami, i podwykonawcami,
  • Dbałość o utrzymywanie dobrych relacji z klientami.

  • Minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym w zakresie zarządzania projektami (mile widziane doświadczenie w branży energetycznej),
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie średniozaawansowanym lub wyższym,
  • Umiejętności sprawozdawcze oraz umiejętność dokonywania profesjonalnej oceny,
  • Certyfikat zarządzania projektami,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Znajomość obsługi programu do zarządzania projektami jak Oracle Primavera P6, MS Project,
  • Gotowość do wyjazdów służbowych (również zagranicznych),
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dobra organizacja pracy oraz komunikatywność,Umiejętność identyfikowania i rozwiązywania problemów,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Dodatkowym atutem będzie wykształcenie profilowe związane z branżą kablową (elektryka, elektrotechnika, energetyka) oraz znajomość łańcucha dostaw i rynku.

Oferujemy

  • Międzynarodowe środowisko pracy i duże możliwość rozwoju,
  • Udział w istotnych projektach z kluczowymi partnerami spółki,
  • Wsparcie w doskonaleniu swoich umiejętności, dzięki systemowi szkoleń,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pakiet socjalny (dofinansowanie wypoczynku, świadczenia świąteczne…),
  • Programy: Ubezpieczenia na życie, Opieka medyczna, Karty sportowe, Platformy szkoleń językowych.
  • Wsparcie Rekrutera CorsonHR na każdym etapie rekrutacji.

Nasze ogłoszenia cieszą się dużą popularnością, w związku z czym nie jesteśmy w stanie zadzwonić do każdego aplikującego Kandydata. Uprzejmie więc informujemy, że w pierwszej kolejności kontaktujemy się z osobami, których profil zawodowy jest najbliższy oczekiwaniom naszego Klienta. Dziękujemy za wyrozumiałość, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu: 503 395 795.

W CV prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:
,,Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i liście motywacyjnym przez Administratora Danych Osobowych, którym jest: Corson s.c. (dalej CorsonHR) z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Przemysłowej 4A lok. 315 (kod pocztowy: 85-758), e-mail: info@corson.pl w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko Project Manager. Wyrażam także zgodę na przekazanie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji."