Specjalista ds. Projektów
Obsługa Klienta
Dla naszego klienta z branży produkcyjnej poszukujemy w Bydgoszczy Specjalisty ds. Projektów.

Jeśli lubisz pracę z Klientem i masz doświadczenie w prowadzeniu projektów- APLIKUJ.

Zakres obowiązków

  • Kontakt z polskimi i zagranicznymi klientami oraz dystrybutorami w zakresie wdrażania nowych produktów z branży w języku angielskim,
  • Wprowadzenie oraz nadzorowanie procesu wdrażania nowego produktu,
  • Nadzór nad projektami, kontrola jego przebiegu i terminowości,
  • Prowadzenie projektów, koordynacja komunikacji między działami a klientem,
  • Odpowiedzialność za inicjowanie, realizację oraz zakończenie projektu,
  • Tworzenie harmonogramu projektu,
  • Kompletowanie niezbędnej dokumentacji projektowej,
  • Inicjowanie i raportowanie spotkań związanych z rozwojem produktu,
  • Zatrudnienie w dziale R&D, współpraca z Klientami, Modelarnią i działem Sprzedaży,
  • Udział w tworzeniu wycen i kosztorysów nowych produktów.

Poszukiwane kompetencje

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie,
  • Umiejętność prowadzenia projektów, ustalania harmonogramów prac
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane ukończenie kierunków artystycznych,
  • Doświadczenie w kontaktach z Klientem,
  • Mile widziana znajomość programu CAD,
  • Kreatywność, zmysł estetyczny i nastawienie na rozumienie potrzeb Klienta,
  • Umiejętność współpracy zespołowej

Oferujemy

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę dającą możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Szeroki pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do wypoczynku, karty przedpłacone),
  • Szkolenie oraz wsparcie w okresie wdrożenia,
  • Zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz premię kwartalną,
  • Wsparcie Rekrutera CorsonHR na każdym etapie rekrutacji.

Nasze ogłoszenia cieszą się dużą popularnością, w związku z czym nie jesteśmy w stanie zadzwonić do każdego aplikującego Kandydata. Uprzejmie więc informujemy, że w pierwszej kolejności kontaktujemy się z osobami, których profil zawodowy jest najbliższy oczekiwaniom naszego Klienta. Dziękujemy za wyrozumiałość, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu: 503 395 795.

W CV prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:
,,Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i liście motywacyjnym przez Administratora Danych Osobowych, którym jest: Corson s.c. (dalej CorsonHR) z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Przemysłowej 4A lok. 315 (kod pocztowy: 85-758), e-mail: info@corson.pl w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko Specjalisty ds. Projektów. Wyrażam także zgodę na przekazanie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji."