Analityk Biznesu
Finanse i Księgowość

Naszym Klientem jest stabilny pracodawca z branży technicznej, z ugruntowaną pozycją na rynku polskim i światowym.

W związku z dalszym, intensywnym rozwojem zakładów w Bydgoszczy poszukujemy Analityka biznesu.

Jeśli chcesz pracować w przyjaznym środowisku, z nowoczesnymi technologiami i stabilnej, zagranicznej organizacji która nieustannie się rozwija - APLIKUJ.

Zakres obowiązków

  • Pełny przegląd wyników (m.in.produkcja, przychody, koszty, nakłady inwestycyjne),
  • Prezentacja wyników analiz,
  • Zbieranie wymagań biznesowych oraz opracowywanie rekomendacji wdrażanych rozwiązań,
  • Udział w opracowywaniu nowych rozwiązań IT lub ulepszaniu istniejących,
  • Rozwój i modyfikacja systemu ERP w celu wsparcia procesów operacyjnych,
  • Analiza wymagań, przepływów danych i zależności między różnymi systemami,
  • Tworzenie i testowanie zapytań SQL i procedur PL/SQL,
  • Tworzenie narzędzi opartych o bibliotekę w2ui,
  • Analiza wariancji i odchyleń,
  • Sprawdzanie poprawności danych.

  • Wykształcenie wyższe, mile wiedziane z zakresu zarządzania lub finansów,
  • Doświadczenie w zakresie samodzielnej analizy danych w przedsiębiorstwie,
  • Dobra, praktyczna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Znajomość BI, PL/SQL,
  • Znajomość JavaScript /jQuery,
  • Doświadczenie w pracy na systemie ERP
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i organizacyjne,
  • Umiejętność analitycznego i syntetycznego myślenia,
  • Umiejętność prezentowania wyników i analiz,
  • Podstawowa wiedza o finansach i sprawozdawczości,
  • Znajomość Python.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w stabilnej firmie w międzynarodowym środowisku,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającej się firmie,
  • Przyjazne i otwarte środowisko pracy,
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne,
  • Ubezpieczenie grupowe na życie,
  • Dofinansowanie do posiłków,
  • Wsparcie Rekrutera CorsonHR na każdym etapie rekrutacji.

Nasze ogłoszenia cieszą się dużą popularnością, w związku z czym nie jesteśmy w stanie zadzwonić do każdego aplikującego Kandydata. Uprzejmie więc informujemy, że w pierwszej kolejności kontaktujemy się z osobami, których profil zawodowy jest najbliższy oczekiwaniom naszego Klienta. Dziękujemy za wyrozumiałość, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu: 503 395 795.

W CV prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:

,,Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i liście motywacyjnym przez Administratora Danych Osobowych, którym jest: Corson s.c. (dalej CorsonHR) z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Przemysłowej 4A lok. 315 (kod pocztowy: 85-758), e-mail: info@corson.pl w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko Analityk Biznesu. Wyrażam także zgodę na przekazanie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji."