Network & IT Systems Administrator
IT
Dla naszego Klienta, stabilnej firmy produkcyjnej z Bydgoszczy, która może pochwalić się ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku, poszukujemy Kandydata na stanowisko Network & IT Systems Administrator- praca hybrydowa.

Jeśli chcesz pracować w dynamicznie rozwijającej się organizacji - Aplikuj!

Zakres obowiązków

  • Utrzymanie i konserwacja systemów opartych głównie na Linux
  • Praca nad podnoszeniem bezpieczeństwa systemów informatycznych,
  • Utrzymanie i rozwój infrastruktury sieciowej,
  • Monitorowanie infrastruktury IT,
  • Zapewnienie ciągłość działania usług i systemów informatycznych,
  • Zapewnienie aktualnej dokumentacji technicznej,
  • Współpraca z działem rozwoju oprogramowania z zakresu DevOps

  • Zagadnienia sieciowe na poziomie CCNA (TCP/IP, DNS, DHCP, VLAN, VPN, routing),
  • Znajomość systemów z rodziny Linux (Debian), wirtualizacji (Xen),
  • Znajomość systemów z rodziny Windows Server,
  • Znajomość języków skryptowych (bash, Python)
  • LDAP, LVM, Radius,
  • Umiejętność zarządzania serwerami: WWW (Apache, Nginx), poczty (postfix, dovecot), AD (samba 4), proxy (squid),
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na rozumienie dokumentacji oraz komunikację.

Mile widziane

  • Znajomość Docker, Jenkins oraz baz danych SQL.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą,
  • Stabilne zatrudnienie w ciekawym zespole specjalistów,
  • Możliwość stałego rozwoju,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Benefity,
  • Możliwość pracy hybrydowej,
  • Wsparcie Rekrutera CorsonHR na każdym etapie rekrutacji.

Nasze ogłoszenia cieszą się dużą popularnością, w związku z czym nie jesteśmy w stanie zadzwonić do każdego aplikującego Kandydata. Uprzejmie więc informujemy, że w pierwszej kolejności kontaktujemy się z osobami, których profil zawodowy jest najbliższy oczekiwaniom naszego Klienta. Dziękujemy za wyrozumiałość, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu.

W CV prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:

,,Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i liście motywacyjnym przez Administratora Danych Osobowych, którym jest: Corson s.c. (dalej CorsonHR) z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Przemysłowej 4A lok. 315 (kod pocztowy: 85-758), e-mail: info@corson.pl w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko Network & IT Systems Administrator. Wyrażam także zgodę na przekazanie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji."