Inżynier procesu
Inżynieria i Produkcja

Poszukujemy dla naszego Klienta w Bydgoszczy Inżyniera procesu.

Jeżeli świetnie odnajdujesz się we wdrażaniu nowoczesnych technologii i rozwiązań procesowych to ta oferta jest dla Ciebie!

Zachęcamy do przejrzenia wymagań i aplikowania!

Zakres obowiązków

  • Przygotowanie wyrobu do produkcji seryjnej - montaże ręczne, półautomatyczne i automatyczne
  • Wybór narzędzi i maszyn potrzebnych do usprawnienia produkcji
  • Weryfikacja i nadzór nad dokumentacją techniczną
  • Udzielanie wsparcia dla obszaru produkcji oraz innych działów firmy w sprawach związanych z procesem produkcyjnym
  • Spełnianie wymagań polityki jakości, ochrony środowiska, kodeksu etycznego postępowania, BHP i ppoż., przestrzeganie zasad poufności i lojalności wobec firmy

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane elektryczne/elektroniczne)
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • Minimum 3-4 lata doświadczenia na stanowisku inżynierskim (atutem będzie doświadczenie w budowie urządzeń elektronicznych oraz ich testowaniu)
  • Mile widziane doświadczenie związane z budowaniem i wykonywaniem gotowych urządzeń mechanicznych lub elektrycznych (np. maszyn, szaf sterowniczych, wózków elektrycznych itp.)
  • Mile widziane doświadczenie w budowaniu oraz testowaniu modułów samochodowych lub każdego innego typu urządzeń wymagających użycia elementów mechanicznych i elektrycznych/elektronicznych
  • Biegła obsługa komputera ze szczególnym uwzględnieniem pakietu MS Office
  • Znajomość narzędzi optymalizacji produkcji oraz rozwiązywania problemów produkcyjnych
  • Umiejętności analityczne
  • Zdolność samodzielnego podejmowania decyzji
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra organizacja pracy (umiejętność właściwego ustalania priorytetów przy wykonywaniu zadań)
  • Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów
  • Zaangażowanie i inicjatywa

Oferujemy

  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Służbowy telefon do użytku prywatnego
  • Bony żywieniowe
  • Dofinansowanie wypoczynku
  • Paczki świąteczne

Nasze ogłoszenia cieszą się dużą popularnością, w związku z czym nie jesteśmy w stanie zadzwonić do każdego aplikującego Kandydata. Uprzejmie więc informujemy, że w pierwszej kolejności kontaktujemy się z osobami, których profil zawodowy jest najbliższy oczekiwaniom naszego Klienta. Dziękujemy za wyrozumiałość, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu.

W CV prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:

,,Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i liście motywacyjnym przez Administratora Danych Osobowych, którym jest: Corson s.c. (dalej CorsonHR) z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Przemysłowej 4A lok. 315 (kod pocztowy: 85-758), e-mail: info@corson.pl w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko Inżynier Procesu. Wyrażam także zgodę na przekazanie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji."