Inżynier Elektronik
Inżynieria i Produkcja

Dla naszego Klienta, stabilnej firmy międzynarodowej z zakładami produkcyjnymi w Bydgoszczy poszukujemy Inżyniera Elektronika.

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za procesy napraw elektronicznych, ich usprawnianie i wdrażanie nowych projektów.

Jeśli jesteś otwarty na zmiany zawodowe - APLIKUJ.

Zakres obowiązków

  • Analiza wymagań produktowych w celu wdrażania efektywnych procesów napraw elektronicznych
  • Analiza wymogów klienta, określanie warunków brzegowych dla nowych projektów
  • Przygotowywanie dokumentacji, instrukcji testów, montażu itp.
  • Przygotowywanie i aktualizowanie dokumentów procesowych w obszarze napraw komponentów elektronicznych
  • Wdrażanie efektywnych metod napraw komponentów
  • Tworzenie instrukcji napraw elektronicznych produktów
  • Przeprowadzanie testów walidacyjnych na prototypach
  • Optymalizacja istniejących procesów napraw elektronicznych, poszukiwanie nowych rozwiązań i metod napraw
  • Współpraca z lokalnymi zespołami inżynierskimi oraz operacyjnymi
  • Diagnozowanie i naprawa układów elektronicznych
  • Analiza wyników napraw - przygotowanie wykresów usterek pareto i podejmowanie odpowiednich akcji na ich podstawie

  • Wykształcenie wyższe techniczne zakresu elektroniki, elektrotechniki, mechatroniki itp.
  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy w dużej firmie na stanowisku Inżyniera Elektronika lub pokrewnym
  • Umiejętność pracy z dokumentacją układów i obwodów elektronicznych
  • Umiejętność czytania schematów, lutowania elementów w technologii SMT, THT oraz obsługi sprzętu
  • Znajomość techniki wymiany komponentów BGA- mile widziana znajomość obsługi maszyn serii Summit
  • Znajomość procesów produkcji i naprawy PCB
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na efektywną komunikację w środowisku pracy

Oferujemy

  • Ubezpieczenie medyczne
  • Dofinansowanie do posiłków w stołówce pracowniczej
  • Grupowe Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
  • Szkolenia rozwojowe
  • Dofinansowanie do studiów

Nasze ogłoszenia cieszą się dużą popularnością, w związku z czym nie jesteśmy w stanie zadzwonić do każdego aplikującego Kandydata. Uprzejmie więc informujemy, że w pierwszej kolejności kontaktujemy się z osobami, których profil zawodowy jest najbliższy oczekiwaniom naszego Klienta. Dziękujemy za wyrozumiałość, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu: 503 395 795.

W CV prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:
,,Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i liście motywacyjnym przez Administratora Danych Osobowych, którym jest: Corson s.c. (dalej CorsonHR) z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Przemysłowej 4A lok. 315 (kod pocztowy: 85-758), e-mail: info@corson.pl w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko Inżynier Elektronik. Wyrażam także zgodę na przekazanie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji."