Kontroler Jakości NDT - Inowrocław
Inżynieria i Produkcja
Inowrocław

Dla naszego dobrego Klienta, rozwijającej się firmy z branży technicznej, produkującej dla różnych obszarów przemysłu, zlokalizowanej w Inowrocławiu - poszukujemy Kontrolera Jakości NDT.

Jeśli masz doświadczenie na takim stanowisku i jesteś specjalistą, otwartym na zmiany zawodowe - APLIKUJ.

Umowę podpisujesz bezpośrednio z Pracodawcą.

Zakres obowiązków

  • Kontrola pomiarowa wyrobów i komponentów
  • Kontrola NDT elementów spawanych
  • Wykonywanie raportów pomiarowych
  • Nadzorowanie prac spawalniczych

Poszukiwane kompetencje

  • Umiejętności czytania rysunku technicznego
  • Obsługa komputera w zakresie pakietu MSO
  • Atutem będzie posiadanie uprawnień badań NDT (VT1 i VT2) lub doświadczenie w ich przeprowadzaniu
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Komunikatywność oraz dokładność
  • Umiejętności analityczne oraz zdolności organizacyjne

Oferujemy

  • Praca na dwie zmiany
  • Umowa o pracę i stały etat po okresie próbnym
  • Pracę na nowoczesnych maszynach i sprzęcie
  • Dobre warunki wynagrodzenia
  • Łatwy dojazd do firmy
  • Parking firmowy
  • Nagrody w programie „innowacyjność”
  • Szkolenia zawodowe i możliwość rozwoju
  • Pakiety medyczne
  • Możliwość dofinansowania nauki,
  • Preferencyjne warunki ubezpieczeń
  • Dobra atmosfera pracy
  • Spotkania integracyjne

Nasze ogłoszenia cieszą się dużą popularnością, w związku z czym nie jesteśmy w stanie zadzwonić do każdego aplikującego Kandydata. Uprzejmie więc informujemy, że w pierwszej kolejności kontaktujemy się z osobami, których profil zawodowy jest najbliższy oczekiwaniom naszego Klienta. Dziękujemy za wyrozumiałość, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu: 503 395 795.

rekrutacja oferty pracy inowrocław toruń praca headhunter corson corsonHR NDT jakość