Test Engineer / Inżynier Testu

Dla naszego dobrego Klienta - międzynarodowej firmy elektronicznej w Bydgoszczy - poszukujemy Inżyniera Testu. Jeżeli jesteś otwarty na zmiany zawodowe i masz doświadczenie na podobnym stanowisku, to doczytaj szczegóły i aplikuj jeszcze dziś.

Czasy dojazdu bezpośrednio do firmy:

ze Świecia - 50 min
z Torunia - 45 min

z Grudziądza - 1 godz, 10 min
z Fordonu (Bydgoszcz) - 20 min

z Nakła - 42 min
z Szubina - 30 min

Zakres obowiązków

  • Nadzór nad procesami testowymi urządzeń
  • Współpraca z działem R&D w celu ustalenia oraz wprowadzenia procedur testowych
  • Optymalizowanie procesów testowych
  • Odpowiedzialność za statystyczną analizę danych testowych
  • Czynny udział w opracowywaniu oraz wdrażaniu strategii testów
  • Prowadzenie działań doskonalących w oparciu o dane ze sprzętu testowego

Poszukiwane kompetencje

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe (preferowany profil elektroniczny i pokrewne)
  • Umiejętność optymalizowania procesów testowych
  • Znajomość branży elektronicznej
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Odpowiedzialność, zaangażowanie w powierzone zadania, umiejętność pracy w zespole

Jako członek zespołu otrzymasz:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Międzynarodowe środowisko pracy nastawione na rozwój swoich pracowników
  • Możliwość uczestniczenia w ambitnych projektach
  • Korzystne warunki płacowe i przyjemną atmosferę w zespole
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Wsparcie rekrutera CorsonHR na każdym etapie rekrutacji

    #CorsonHR  #agencjarekrutacyjna #Bydgoszcz #rekrutacja #agencjapracy #Corson #rekrutacjainżynierów

    Nasze ogłoszenia cieszą się dużą popularnością, w związku z czym nie jesteśmy w stanie zadzwonić do każdego aplikującego Kandydata. Uprzejmie więc informujemy, że w pierwszej kolejności kontaktujemy się z osobami, których profil zawodowy jest najbliższy oczekiwaniom naszego Klienta. Dziękujemy za wyrozumiałość, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu: 503 395 795.

W CV prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:
,,Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i liście motywacyjnym przez Administratora Danych Osobowych, którym jest: Corson s.c. (dalej CorsonHR) z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Przemysłowej 4A lok. 315 (kod pocztowy: 85-758), e-mail: info@corson.pl w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko Test Engineer / Inżynier Testu. Wyrażam także zgodę na przekazanie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji."