Inżynier Produktu

Dla naszego długoletniego Klienta - firmy z Bydgoszczy - poszukujemy Inżyniera Produktu. Jeżeli masz doświadczenie na podobnym stanowisku i jesteś otwarty/a na zmiany zawodowe, to doczytaj szczegóły i aplikuj jeszcze dziś >>

Czasy dojazdu bezpośrednio do firmy:

ze Świecia - 50 min
z Torunia - 45 min

z Grudziądza - 1 godz, 10 min
z Fordonu (Bydgoszcz) - 20 min

z Nakła - 42 min
z Szubina - 30 min

Zakres obowiązków

  • Monitorowanie przebiegu procesu pod kątem technicznym i systemowym (IFS, KUNA)
  • Modyfikacja w systemie IFS
  • Wprowadzanie nowych produktów do istniejącego procesu
  • Tworzenie dokumentacji technicznej i procesowej
  • Dbałość o ciągłe doskonalenie inżynierii zakładowej, propagowanie kultury myślenie procesowego i wydajności procesów
  • Analiza danych
  • Tworzenie raportów wewnętrznych i dla klientów
  • Współpraca z inżynierami procesu, liderami i innymi pracownikami

Poszukiwane kompetencje

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wyższe wykształcenie
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność analizowania danych
  • Umiejętność tworzenia raportów
  • Umiejętność przeprowadzenia zmiany
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność współpracy, otwartość na dzielenie się wiedzą

Firma zadba o Ciebie poprzez:

  • Stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • Korzystne wynagrodzenie podstawowe
  • Możliwość rozwoju i realizacji ambicji zawodowych
  • Dynamiczne, przyjazne, pełne wyzwań środowisko
  • Benefity pozapłacowe
  • Wsparcie rekrutera CorsonHR na każdym etapie rekrutacji

Nasze ogłoszenia cieszą się dużą popularnością, w związku z czym nie jesteśmy w stanie zadzwonić do każdego aplikującego Kandydata. Uprzejmie więc informujemy, że w pierwszej kolejności kontaktujemy się z osobami, których profil zawodowy jest najbliższy oczekiwaniom naszego Klienta. Dziękujemy za wyrozumiałość, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu: 503 395 795.