(Starszy) Inżynier Procesu

Dla naszego Klienta - stabilnej firmy z branży technicznej w Bydgoszczy - poszukujemy
(Starszego) Inżyniera Procesu.

Jeżeli świetnie odnajdujesz się we wdrażaniu nowoczesnych technologii i rozwiązań procesowych, kontroli ich przebiegu oraz znasz Lean Management, to ta oferta jest dla Ciebie!

Naszym klientem jest duża, międzynarodowa i rozwijająca się organizacja, mająca swój kluczowy w Europie oddział w Bydgoszczy.

Firma proponuje atrakcyjne wynagrodzenie.

Zachęcamy do przejrzenia wymagań i aplikowania!

Czasy dojazdu bezpośrednio do firmy:

ze Świecia - 50 min
z Torunia - 45 min

z Grudziądza - 1 godz, 10 min
z Fordonu (Bydgoszcz) - 20 min

z Nakła - 42 min
z Szubina - 30 min

Zakres obowiązków

  • Usprawnianie aktualnych procesów w oparciu o metodologię Lean Management
  • Wdrażanie Lean w celu zwiększenia efektywności i minimalizowaniu strat
  • Aktywne uczestniczenie w implementowaniu i mapowaniu procesów produkcyjnych
  • Wsparcie merytoryczne dla Inżynierów
  • Nadzór nad pracą i postępami centrum oraz ścisła współpraca z linią produkcyjną
  • Współpraca z inżynieringiem z oddziałów zagranicznych Pracodawcy
  • Sporządzanie potrzebnej dokumentacji procesowej, dziennych raportów produkcyjnych etc.
  • Ustalanie celów produkcyjnych i procesowych oraz określanie cyklu produkcyjnego
  • Opis działań produkcyjnych dla nowych projektów
  • Poszukiwanie nowych  i innowacyjnych rozwiązań w celu usprawnienia pracy pracowników
  • Ścisła współpraca z innymi działami
  • Raportowanie do przełożonego

  • Wykształcenie wyższe techniczne (najchętniej zarządzanie produkcją itp.)
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej z obszaru elektroniki, automotive lub przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • Bardzo dobra praktyczna znajomość narzędzi Lean Management (m.in. Kaizen, 5S )
  • Umiejętność samodzielnej pracy na stanowisku inżynieryjnym oraz współpracy z innymi obszarami
  • Umiejętność mapowania procesów na działach operacyjnych, produkcyjnych
  • Wysokie zdolności organizacyjne oraz analityczne
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisaną bezpośrednio z Pracodawcą
  • Możliwość rozwoju zawodowego w prężnie i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe + dodatki
  • Pakiet usług medycznych
  • Ubezpieczenie na życie
  • Przyjemna i wspierająca atmosfera w pracy
  • Wsparcie Rekrutera CorsonHR na każdym etapie rekrutacji

Nasze ogłoszenia cieszą się dużą popularnością, w związku z czym nie jesteśmy w stanie zadzwonić do każdego aplikującego Kandydata. Uprzejmie więc informujemy, że w pierwszej kolejności kontaktujemy się z osobami, których profil zawodowy jest najbliższy oczekiwaniom naszego Klienta. Dziękujemy za wyrozumiałość, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu: 503 395 795.